איך שומרים על קשר באמצעות eSIM לקפריסין בזמן ארגוני החתונה

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

 

חתונה אזרחית בקפריסין עם esim לקפריסין

מתחתנים בקרוב? מתרגשים מקרוב? איזה כיף זה כשיש אהבה, הפלא הזה, הלב שנפתח, השותפות-שבדרך, הביחד, הרצון לחבור לחיים זה לזו ולבנות בית בישראל. בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות ישראלים בוחרים באפשרות של חתונה אזרחית, מתוך תפיסת עולם שלא רואה הכרח לעבור דרך הרבנות על מנת לתת תוקף לזוגיות באופן רשמי. מכיוון שבישראל אין אפשרות לנישואין אזרחיים, כלומר לנישואין שלא מתקיימים בסמכות הרשות הדתית/הרבנות, אותם זוגות בוחרים בדרך 'עוקפת רבנות', בחו"ל. אמנם, יש אפשרות בישראל לחתונה רפורמית, שנתפסת כחופשיה יותר מזו של הרבנות, אולם נישואין אזרחיים וחתונה אזרחית בחו"ל מהווים פתרון מועדף על ידי אלפי זוגות במרוצת השנים, והיעד הכי מבוקש לזה הוא קפריסין.

אז מה זה בכלל 'חתונה אזרחית'?

חתונה אזרחית היא, כאמור, חתונה שלא עוברת דרך הרבנות בישראל, אלא יש לה אופי חילוני ורישום מסוג אזרחי-נטו, בלי מעורבות של אספקט דתי. חתונה אזרחית מאפשרת נישואין שהתוקף הרשמי שלהם נקבע וניתן על ידי נציג של רשות אזרחית, ולא על ידי נציגות של מערכת דתית. במעמד החתונה האזרחית ניתנת תעודת נישואין מהרשם או השופט (בדרך כלל בבית העיריה המקומי) וההליך מאשר את הזוג לנשוי לכל דבר ועניין. אגב, מפתיע לדעת שנישואין אזרחיים החלו להירשם באנגליה עוד במאה ה-17, כך שהשיטה הזו, מסתבר, הרבה יותר וותיקה מכפי שנוטים לחשוב. כיום בהרבה ערים מרכזיות במערב מתקיימות חתונות אזרחיות והתופעה כבר לא נחשבת חריגה כבעבר. בשנת 2021 הועלו בכנסת מספר הצעות לקיום נישואין אזרחיים גם בישראל, אולם הן לא התקדמו לכדי יישום.

חתונה אזרחית בקפריסין

קפריסין היא בחירה אולטימטיבית של אלפי ישראלים לחתונה אזרחית. מדובר באי קסום עם נופים וריזורטים חלומיים, חיי לילה תוססים, גסטרונומיה משובחת, כך שאפשר לשלב בכיף נישואין עם ירח דבש באותו לוקיישן, ליהנות מאווירה ים-תיכונית במובן הכיפי של המילה ולמקסם את ברית הנישואין לחוויה בלתי נשכחת.

לא טסים לקפריסין בלי eSIM

חתונה אזרחית בקפריסין מצריכה כמובן בדיקה מראש: היכן תרצו לבצע את התהליך (באיזה בית עירייה) האם תרצו רק רישום נישואין או גם מסיבת חתונה, כדאי שתגדירו מראש תקציב לנסיעה שכולל את כל הצרכים שלכם, כולל חבילת תקשורת/מסלול סלולר לחו"ל. יש עלויות שקשורות ברישום לנישואין וחשוב לקחת אותן בחשבון, ביניהן: תרגום המסמכים, אגרת-עירייה לרישום נישואין, תרגום נוטריוני וחתימת נוטריון, הסעה משדה התעופה אל בניין העיריה בקפריסין וכך הלאה. יש חברות ישראליות שמסייעות בתהליך ומציעות חבילות חתונה בקפריסין, שירות שבהחלט יכול לחסוך לכם שם ריצות מיותרות. כמובן שאחרי 'תיקוף' הנישואין בקפריסין יש לבצע רישום נישואין גם בישראל ולדווח תוך כ-30 יום למשרד הפנים על הסטטוס החדש שלכם.

לפני אתם יוצאים לדרך, מומלץ שתצטרפו לחבילת תקשורת ייעודית של eSIM לקפריסין, כך שתישארו מחוברים ותוכלו להעביר תמונות ומסמכים, לתעד את החוויה ולהיות בקשר רציף על קו קפריסין-ישראל מתי שתרצו עם מי שתרצו.  

"קול ששון וקול שמחה, קול חתן וקול כלה", סימן טוב ומזל טוב, תכינו את הפספורט, הטרולי, את טבעות- הנישואין ואת הלבבות החמים וטוסו מכאן😊.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!