ארגון חתונה

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

ארגון חתונהבעוד מספר חודשים, זה יקרה. אתם תצעדו יחדיו בדרך לחופה, ותהפכו לזוג נשוי לכל דבר ועניין. אין ספק שלפניכם אחד הרגעים המרגשים והחשובים בחייכם. אולם, כרגע זה נראה רחוק מאוד. אתם עדיין בשלבים הראשוניים של הארגון, מתלבטים בנוגע לסוגיות השונות המרכיבות את משוואת ארגון החתונה.

אנחנו נראה לכם מהן היתרונות בעבודה עם חברה מקצועית בתחום, בדרך לאירוע שיהיה לא פחות ממושלם.

השלבים של ארגון חתונה

כאשר אנחנו מדברים על ארגון חתונה, ברור שלפנינו עומדת משימה שאינה פשוטה כלל וכלל. הסוגיה הראשונה, ויש שיגידו החשובה ביותר, היא מציאת גן או אולם אירועים. יש כיום מגוון עצום של אלה, בכל אזור בישראל למעשה.

הבחירה צריכה להיעשות על פי הטעם האישי של החוגגים, אך גם בהתאם לכמות המוזמנים הצפויים להגיע. זוהי, אגב, הרבה יותר מהמלצה: עריכת אירוע בין 200 מוזמנים במקום המיועד למספר גדול פי כמה עלולה להביא לתחושה של ריקנות במקום, ובכך לפגום באווירה הכללית.

ברור כי אין חתונה אחת אשר דומה לחברתה. בכל אחד מהמקרים, בוודאי שיופיעו המרכיבים שחייבים לקחת חלק: מנות, ריקודים, חופה וכן הלאה. אולם, התכנית למעשה גמישה ביותר ביחס ללוח הזמנים של אלה. כמו כן, בשנים האחרונות גבר השימוש באטרקציות לחתונה מכל סוג, אשר תורמות לייחודיות שלהן. מגנטים לאורחים, מתנפחים, מופעי עשן ואור או תא צילום הם רק חלק מהאפשרויות, בהקשר הזה. חשוב להחליט איך בדיוק משלבים אותם באירוע, כך שיווצר שלם הגדול מסך חלקיו.

בעלי המקצוע

חתונות מורכבות, אם כן, מאוסף של לא מעט רגעים קסומים. הבעיה, אם אפשר לקרוא לה כך, היא שעל המלאכה חולשים מספר רב של גורמים. עבור בני הזוג, נדרש לפנות לכל אחד מהם, ולראות את התאמתם לאירוע הספציפי הזה – בין השאר מבחינת התקציב אשר מיועד לאירוע בכלל, ולמרכיביו השונים בפרט.

על אילו בעלי מקצוע מדובר? ובכן, ממש על קצה המזלג, נכנסים לתמונה ספקים כדוגמת צלם (וידאו או סטילס), חברת קייטרינג, תקליטן, מפעילי אטרקציות וכן הלאה. לעיתים האולם הנבחר יסייע במציאתם של אלה, או אפילו ינפיק שירותים מסוימים מטעמו. אלא שברוב המכריע של המקרים נדרש למצוא את בעלי המקצוע מאפס. וכאן בדיוק נכנס לתמונה סיוע מקצועי, אשר יכול בהחלט להפוך את כל התמונה לפשוטה הרבה יותר.

כך עושים זאת נכון

עם הזמן, הבינו יותר ויותר זוגות כי אחד המפתחות העיקריים בדרך לאירוע הוא השארת המושכות לידי חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב בארגון ובהפקת אירועים הלכה למעשה. האחרונה מבצעת את כל אותם השלבים שהזכרנו (ורבים אחרים), וזאת על פי רצונם של בני הזוג.

הליווי של חברות מסוג זה ניתן למעשה לכל אורך הדרך: החל משלב בחירת המקום, דרך ארגון לוח הזמנים ופנייה לגורמים הרלוונטיים ועד לסיוע תפעולי ביום האירוע עצמו. כל סיוע שכזה מתחיל בפגישת תיאום ציפיות בין החברה לזוגות, במהלכה הם מגדירים היבטים כלליים שצריכים לקחת חלק באירוע עצמו.

ההיבט הכלכלי

לא כולם יודעים, אבל פנייה לגורם מקצועי בתחום תכנון האירועים טומנת בחובו, כמעט תמיד, חיסכון כלכלי. יש לכך מספר היבטים. ראשית, הרי שאותו גורם יידע להתמקד אך ורק במה שחשוב, ובכך למעשה לתפור את האירוע למידותיהם של בני הזוג. כולנו נתקלים, פעמים רבות, בהוצאות מיותרות על החתונה, שמייקרות את המשוואה – אך לא בהכרח באות לידי ביטוי בערב עצמו. עם ייעוץ והדרכה של חברה מקצועית, שמכירה את קהלי היעד השונים ומבינה דבר או שניים בהתאמת האירוע אליהם, זה לא יקרה.

חשוב לזכור גם שעלויות השימוש בחברות מסוג זה זניחות אל מול הכספים שניתן לחסוך באמצעות שימוש בהן גם מבחינות אחרות. קחו בחשבון, למשל, את בעלי המקצוע שהזכרנו מעלה. כיום, יש לא מעט גורמים אשר גובים מחירים מופקעים, שלא שווים את התמורה, ולו מכיוון שהם מנצלים את חוסר הידע וה"תמימות" של בני הזוג, הנמצאים מטבע הדברים בלחץ רב.

חברת הפקות אירועים מקצועית מכירה את התחום, ותוכל למעשה להדריך את בני הזוג לעבר ההצעות האטרקטיביות ביותר. מה גם שמסכת הקשרים שלה יכולה מאד לסייע בקבלת מחירים אטרקטיביים בכל קנה מידה.

ארגון חתונה
מורד עיסא

מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

השאירו פרטים ונציגינו חוזרים אליכם במהירות!

משחקים למסיבת רווקות

מתכננת מסיבת רווקות? אף מסיבה לא תהיה מושלמת בלי משחקים קורעים מצחוק, שיבטיחו לכן זכרונות בלתי נשכחים. בין אם המסיבה היא בסגנון סולידי ו"מנומס" ובין

הנחיית חתונות ואירועים - תמונה ראשית
הנחיית חתונות ואירועים

כשאתם קובעים חתונה יש לכם שורה של אנשי מקצוע ונותני שירות כאשר עליכם לפנות אל כולם כדי לסגור את האירוע על כל החלקים והרבדים שלו.

מתנה למסיבת רווקות לכלה

עונת החתונות נפתחת ממש עוד רגע והיא תכלול הרבה מאוד רגעים מרגשים לכלה, לחתן ולכל המשפחה המעורבת. מסיבת הרווקות היא אחד הרגעים המשמעותיים לקראת ההליכה

סוגי אטרקציות לחתונה
סוגי אטרקציות לחתונה

חתונות הן אירועים מיוחדים שניתן להפוך אותם לבלתי נשכחים יותר כאשר מוסיפים אטרקציות. ניתן להשתמש בסוגים שונים של אטרקציות כדי להפוך את היום למיוחד עוד

דרכון פורטוגלי

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך הנסיעה המונפק לאזרחי פורטוגל לצורך נסיעות בינלאומיות. הוא תקף לחמש שנים מיום ההנפקה ומאפשר לאזרחים פורטוגל להיכנס לכל מדינה עם גישה

053-3561907
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!