השכרת רכב בחו"ל לזמן קצר

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

השכרת רכב בחו"ל לזמן קצר

השכרת רכב בחו"ל היא האפשרות האידיאלית לטיול במדינות העולם, החופש לנסוע לאן שרוצים, מתי שרוצים ולעצור בדרך בכל מקום מקסים ומעניין. כך תוכלו להיות תלויים רק בעצמכם ולנהל טיול מגוון ועשיר איך שתרצו. כאשר מגיעים לחופשה קצרה במדינה כלשהי או שרק רוצים לצאת לגיחה קצרה מחוץ לעיר בה שוהים, יש צורך בשירותי השכרת רכב בחו"ל לזמן קצר. כאשר משכירים רכב לתקופה קצרה יש מעט שוני לעומת השכרה ארוכת טווח של שבוע למשל.

השכרת רכב בחול לזמן קצר

סוג הרכב להשכרה קצרת טווח

כאשר מזמינים רכב לטיול ממושך במדינה או באזור כלשהו חשוב לבחור רכב נוח, מרווח ועם מקום למזוודות וכן הלאה. אך כאשר מדובר על השכרת רכב בחו"ל לזמן קצר בהחלט רצוי לשכור רכב ב"קלאס" נמוך יחסית, רכבים קטנים שמאפשרים ניידות נחה וזריזה אך בלי העלויות של רכבים גדולים מרמות הקלאס הגבוהות. כמובן שיש להתאים את גודל הרכב למספר הנוסעים ומשפחה של 5 נפשות לא תצטופף ברכב מיני מקלאס 1 או 2, אך יספיק גם רכב משפחתי רגיל ולא חייבים מיניוואן גדול ומפנק לטיול יום מחוץ לעיר.

ביטוח לזמן קצר –הכי מקיף

אם מדובר על השכרת רכב בחו"ל לזמן קצר מומלץ מאוד לא להסתבך ופשוט לרכוש את הביטוח הכי מקיף שיש, כולל ביטול השתתפות עצמית, תאונות אישיות וכן הלאה. בשביל טיול יום או יומיים קצרצר חבל שתשלמו אחר כך סכומים אדירים רק כי רציתם לחסוך כמה דולרים או אירו על הביטוח. אמנם כל הביטוחים יכולים להיות יקרים יחסית, אך השקט הנפשי והחיסכון הכספי במקרה תאונה או נזק שווה את זה ללא כל ספק.

בדקו אפשרות להשכרה חד כיוונית

אם בכוונתכם לצאת מהעיר בה ביליתם ולעבור לעיר או אזור אחר תוך נסיעה גמישה ונעימה בין אטרקציות ונופים, באמצעות רכב שכור כמובן, מומלץ לבדוק אם חברת ההשכרה אפשרות להשכרת רכב בחו"ל לזמן קצר באופן חד כיווני. הכוונה היא לאיסוף הרכב מסניף החברה במקום בו אתם שוהים והחזרתו לסניף אחר באזור היעד – כך תוכלו להגיע ליעד ולבלות בדרך אך בלי הלחץ של להחזיר את הרכב או להשאיר אותו סתם אצלכם אם אתם מתכננים להישאר בעיר או אזור אחרים למשך כמה ימים.

חשוב להבין כי החלטה רגעית להחזיר את הרכב לסניף אחר בלי תיאום מראש עשויה להוביל לתשלום קנס גבוה ומיותר, לכן תכננו הכל מראש וסגרו זאת עם חברת ההשכרה.

לא חייבים להזמין מראש מהארץ

נכון שתמיד מומלץ לסגור מראש, עוד מישראל, את השכרת הרכב, גם במקרה של השכרת רכב בחו"ל לזמן קצר. אך כאשר מדובר על טיול יום או נסיעה קצרה ללילה אחד למשל אפשר גם להיות ספונטניים ולהזמין את הרכב "על המקום", גם אם תשלמו מעט יותר או תקבלו רכב פחות מפנק, הספונטניות שווה את זה. יתכן ותהיו בעיר ותחליטו שאתם חייבים לבקר בעוד מוזיאון או לחזור למסעדה המדהימה ההיא לצהריים, כך שלא תמיד התכנון מהארץ מתאים למציאות ולכן בהזמנה על המקום של הרכב השכור תוכלו להחליט שם מתי לצאת. מה שחשוב הוא לדאוג להנפיק בישראל רישיון נהיגה בין לאומי, בכדי שתוכלו לנהוג במדינה באופן חוקי וללא בעיות.

בדקו היטב מגבלות על ההשכרה

זה נכון לגבי כל השכרה אך בעיקר לגבי השכרת רכב בחו"ל לזמן קצר, חשוב לבדוק היטב מראש את כל המגבלות הקיימות על חבילת ההשכרה שרוכשים. למשל מגבלת קילומטרים ליום או בכלל (רצוי לרכוש ללא הגבלה כמובן), תקנות וקנסות לגבי יציאה מגבולות המדינה ומעבר למדינות אחרות – יש מדינות אסורות או שדורשות תיאום עם חברת ההשכרה – ושאר מגבלות אפשריות.

לקריאה נוספת:

חבילות נישואין לחו"ל

נישואין אזרחיים בחו"ל

מדריך לנישואין בחו"ל

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!