הנחיית חתונות ואירועים

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

כשאתם קובעים חתונה יש לכם שורה של אנשי מקצוע ונותני שירות כאשר עליכם לפנות אל כולם כדי לסגור את האירוע על כל החלקים והרבדים שלו.

ברגע שהחלטתם על תאריך לחתונה, עליכם להזדרז ולסגור מול כולם כדי שאכן האירוע שלכם יהיה מושלם ויהיה לכם בו את כל מה שאתם צריכים ורוצים.

אולם אירועים – הדבר הראשון אמור להיות האולם לאירוע. האולם בו תקיימו את האירוע זה הדבר הכי משמעותי היות והמקום הוא זה שעושה באמת את האווירה ואת האירוע כולו.

מעבר לכך חשוב לזכור כי לא תמיד קל למצוא אולם אירועים בדיוק בתאריך שבחרתם. לעיתים יהיה עליכם להתגמש מעט כדי להתאים את עצמכם עם האולם שאתם רוצים. באופן כללי עליכם לזכור. עונת הקיץ היא בדרך כלל עמוסה יותר ויש בה יותר חתונות מבכל עונה אחרת. מעבר לכך, ימי חמישי הם גם כן הימים שנתפסים מהר ואם אתם גם רוצים אותו, עליכם להיערך מבעוד מועד ולסגור עם אולם האירועים הכי מוקדם שאתם רק יכולים.

קייטרינג – האוכל באירוע זה אחד הדברים הכי מרכזיים באירוע עצמו. עליכם לתת את הדעת על בחירה נכונה וחכמה של התפריט שאכן יעניק לכם וכל האורחים את המענה שאתם רוצים באירוע. זכרו. התחושות של הקהל ואפילו הזיכרונות שלהם מהאירוע נעוצים ברוב המקרים באוכל שהם אכלו באירוע. אז אל תקלו ראש. 

קורס מדריכי חתנים – הכנה חשובה לקראת החתונה היא קבלת הדרכה הן לחתן והן לכלה כאשר ההדרכה כוללת את כל ההלכות הקשורות לחיי הנישואין כמו גם הדרכה לשלום בית ולהקמה של הבית על אדני התורה וההלכה כפי שמקובל בישראל מדורי דורות.

התוכנית באירוע – חשוב לדאוג שתהיה תוכנית באירוע. אם אין תוכנית שמרתקת את כולם, הקהל איכשהו מתחיל להשתעמם. אז אם מדובר בחתונה לא תמיד צריך ממש תוכניות מיוחדות. די באטרקציות שוברות שגרה שיעשו את העבודה. אך מובן שגם אותם יש לבחור בקפידה כדי שימצאו חן בעיני האורחים שלכם ויעשו את העבודה. 

הנחייה של האירוע

אנחנו מייחדים כותרת מיוחדת לנושא הזה של ההנחיה באירוע כי יש בה בהנחיה רכיב כל כך משמעותי שלא פעם משתלט על כל האווירה באירוע. אם תבחרו מנחה כריזמטי ונעים שינחה בטוב טעם את האירוע, אתם אכן תוכלו ליהנות מאירוע שיהיה מלא חיים, מלא צבע ועניין וגם אם טקס החופה והקידושין יימשך זמן ארוך, הקהל כולו יישאר ברתק וקשב מלאים.

חשוב לבדוק את השטח לפני שבוחרים את המנחה לאירוע על מנת שהוא אכן יתאים לסגנון שלכם, לאופי של האורחים שלכם ולאווירה שאתם אכן רוצים שיהיה באירוע של החיים שלכם.

אז אל תחכו לרגע האחרון. התכוננו מראש כדי שהכול יהיה בדיוק כפי שאתם רוצים.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!