חתונה אזרחית בניו זילנד

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

חתונה אזרחית בניו זילנדעד אמצע שנות השבעים, ניתן היה לעשות חתונה בניו זילנד בנישואים דתיים, על פי רוב בטקס נוצרי. עקב דרישת הציבור, נחקק לבסוף חוק שאפשר לבני המדינה להינשא גם בנישואין אזרחיים.

כיום, בזכות ייחודה של המדינה, נופיה הציוריים והאווירה המיוחדת שבה, מגיעים אליה למטרת נישואים גם לא מעט אנשים מחו"ל. גם ישראלים, כמובן, יכולים לקיים חתונה אזרחית בניו זילנד ומסתבר כי מדובר בהליך הרבה יותר קל, פשוט וידידותי מכפי שניתן להעלות על הדעת.

מדינה חופשית ופלורליסטית

אם גם אתם שרויים תחת הרושם שניו זילנד דומה עד מאוד לגן עדן, אנחנו בהחלט מסכימים עמכם. אך לא רק הסביבה, הטבע והנוף, מעוררים תחושה של חופש ושלווה בכל אשר פונים. כל מי שמגיע למדינה מגלה עד מהרה כי מדובר בארץ מתקדמת מאוד, חופשית מאוד, רחוקה עד מאוד מאותו כובד ראש ובירוקרטיה דתית המלווה את כל עניין הנישואין בארץ.

הגיל המותר לנישואין בניו זילנד עומד על 18 שנים. עבור ישראלים שמחפשים מקום להינשא בחו"ל אין עם הגיל כך כל בעיה שכן רק מעטים, אם בכלל, יחפשו מדינה שתאפשר להם להינשא בגיל צעיר יותר. כמדינה חופשית ופלורליסטית, מאפשרת החקיקה המקומית לא רק נישואין בין גברים לנשים אלא גם נישואין חד מיניים.

קיימת הכרה באיחוד אזרחי הדומה במהותו לנישואין לכל דבר, גם בין זוגות חד מיניים והנושא מוסדר היטב בחוק. זאת ועוד, במידה וזוג צעיר בכל זאת רוצה להינשא לפני הגיעו לגיל 18 שנים, הממשלה מתירה זאת, בכפוף לאישור ההורים אפילו בגיל 16.

הסדרת הרישיון להינשא

לפני שאתם עולים על מטוס לניו זילנד בכדי להינשא עם בחיר או בחירת לבכם, אל תשכחו לוודא שיהיו אתכם בתיק כמה מסמכים שיקלו עליכם את ההליך. למותר לציין כי מכיוון שהמסמכים שתביאו אתכם יהיו כתובים בדרך כלל בעברית, יש להכין מראש גם תרגום נוטריוני מוכר וחתום בחותמת אפוסטיל.

משמעות הדבר היא שהמסמך יהיה מוכר בין מערכות משפטיות שונות. אגב, חשוב לזכור שגם לאחר שכל התהליך יהיה מאחוריכם ותהיה לכם ביד תעודת נישואין חתומה ומוכרת בניו זילנד עצמה, הסיפור עוד לא גמור. את התעודה יש להחתים בחותמת אפוסטיל, אחרת היא לא תהיה מוכרת בארץ.

לפני שנפרט לגבי המסמכים שצריכים להיות ברשותכם, נזכיר שלפני קיום טקס אזרחי יש צורך להירשם לנישואין. רק שלושה ימים לאחר ההרשמה ניתן יהיה לקיים את התהליך הפרוצדורלי בעיקרו ולסיים כאשר אתם נשואים על פי החוק המקומי.

רשם נישואין או חתונה בניו זילנד

את טקס חתונה בניו זילנד האזרחי ניתן לקיים באישור רשם הנישואין בכל מקום שבו רוצים. יחד עם זאת, אלה שאינם תושבי המדינה בדרך כלל יעדיפו להשלים את התהליך במשרד הרישום עצמו. חשוב לוודא מראש את שעות הפעילות.

רשם הנישואין שיספק לכם את כל הטפסים הנדרשים גם ימציא לכם לאחר מכן העתק רישום נישואין. העתק זה מתאים לתושבים מקומיים, אך אם לא קיבלתם תעודת נישואין רשמית, בקשו להזמין כזאת ואל תעזבו לפי שיש לכם ביד את התעודה שאותה תחתימו לאחר מכן בחותמת האפוסטיל.

אצל הרשם הקפידו להתייצב כאשר בידיכם מצוי הדרכון ועימו גם תדפיס משרד הפנים. התדפיס (המתורגם) מיידע את הרשם לגבי מצבכם האישי, הוא מעיד על רווקות, אלמנות או גירושין. יש להמציא גם תעודת לידה מתורגמת, למרות שיש כאלה הטוענים שהשלימו חתונה אזרחית גם בלא שביקשו מהם תעודה זאת. סיימתם את התהליך וקיבלתם תעודה מוכרת? על תוותרו על יציאה לטיולים בפארקים הלאומיים, באגמים המרהיבים, ביקבים המקומיים הקסומים ובגנים הבוטניים הייחודיים.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!