בחירת ספקים לחתונה

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

 

אין הרבה רגעים משמחים יותר בחייהם המשותפים של בני זוג מאשר ערב החתונה שלהם. הרגע בו הם יהפכו לבעל ואישה ויתחילו פרק קסום יחדיו. הבעיה, אם אפשר לקרוא לה כך, היא שהדרך אל הנחלה הזו אינה בהכרח קצרה – ולו מכיוון שמול בני הזוג עומדת תמיד המשימה של ארגון האירוע הלכה למעשה.

בחירת ספקים לחתונה מהווה חלק מהותי במשוואה הזו. אנחנו נראה לכם כיצד ניתן לעשות זאת, בהתייחס למשתנים השונים אשר צריכים להיכלל בכל חתונה וחתונה.

בחירת ספקים לחתונה

גן אירועים

ההחלטה הראשונית שבני הזוג צריכים לקבל נוגעת למקום אשר בו ייערך האירוע. האבחנה הבסיסית היא בין גן אירועים פתוח לאולם אירועים סגור. אולם, מה שחשוב לא פחות אלו המאפיינים השונים של המקום, ובעיקר כמות האורחים שהוא נועד לאכלס: זו צריכה להיות בהלימה עם מספר האורחים שצפויים להגיע. אחרת, מסתכנים בצפיפות רבתי מחד, או לחילופין בהרגשה שהמקום "ריק" מהצד האחר.

גם הטעם האישי של בני הזוג חייב להיכנס לתמונה. ממש כמו במקרה של בחירת דירה, זוגות רבים מספרים כי ידעו תוך מספר שניות שהאולם אליו נכנסו הוא זה שישמש אותם בחתונה.

סוגיית האטרקציות

בשנים האחרונות, הבינו זוגות רבים כי כדי לשפר את החוויה של האורחים, אפשר בהחלט להשתחרר מאותן נורמות ידועות של עריכת חתונה. כך, בנוסף לחופה ולשלב הריקודים, החלו לצבור תאוצה אטרקציות שונות לחתונה, ובכלל זה מגנטים לאורחים, תאי צילום, מופעי פירוטכניקה ועשן, מתנפחים – והרשימה עוד ארוכה.

המלצה ברורה של רבים היא שבני זוג יבחרו בלפחות אטרקציה אחת, שתתאים לקהל היעד של האירוע. לא תאמינו עד כמה אלה יכולות להפוך את האווירה כולה לנעימה יותר, ולהותיר חותם חיובי אצל האורחים.

ההיבט הקולינרי

בחתונות רבים האורחים זוכרים את האוכל, בכך אין ספק. למעשה, סוגיה זו יכולה להשפיע על התרשמותם – לא רק ממקום האירוע עצמו, אלא גם מהאירוע כולו. גם כאן, אינספור אפשרויות יכולות להיכנס לתמונה: קייטרינג חלבי או בשרי, ישראלי או אסייתי, אירופאי או אמריקאי וכן הלאה. וכמובן שגם צריך לחשוב על שיטות הגשת המזון לאורחים.

כך, רצוי מאד לבחור תפריט מגוון ככל האפשר, ולפנות למכנה המשותף הרחב ביותר. יש לסרוק את התפריטים, ובכל מקרה לא לוותר על שלב הטעימות: סביר להניח שמה שטעים לבני הזוג, יהיה טעים באותה מידה גם לאורחים.

מוזיקה

חתונה חייבת להיות שמחה. למעשה, אחד הפרמטרים להצלחתה הוא כמות הרוקדים ברחבה, או לחילופין משך הזמן שהרחבה הייתה פעילה. בחירת תקליטן היא שתגדיר, ברוב המקרים, את הצלחת מרכיב זה. גם כאן, השאיפה היא לפנות לכל הקהלים, ולהציע להם מכל טוב. ברוב המקרים, מוזיקה מזרחית או לחילופין שירי פופ עכשוויים יעשו את העבודה, אך כמובן שחשוב להתחשב בקהל היעד.

צילום

גם הצלם מהווה גורם שלא ניתן לוותר עליו. הוא זה שיאפשר את המזכרת המוחלטת מהאירוע, בין אם צילום סטילס ובין אם צילום וידאו. גם כאן, ישנן תוספות שיכולות להיכנס לתמונה, דוגמת צילום רחף (שאידיאלי בעיקר לאירועים גדולים). טרם הבחירה, ומעבר לסוגיית התקציב, רצוי שבני הזוג ייפגשו עם הצלם, ויבחנו את תיק העבודות שלו. יש מספר סגנונות צילום, אשר מתאימים יותר או פחות לטעמם של בני הזוג.

הלבוש עושה את האירוע

אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שבני הזוג צריכים לקבל היא בנוגע ללבוש שלהם: הוא חייב להיות ללא רבב, זוהר, מפואר. אסור לשכוח שתמונות החתונה, בהן הלבוש מובלט, הן הזיכרון המרכזי מהאירוע. כאן, רצוי מאד לא להתפשר, ולזכור שאירוע מסוג זה הוא (לרוב) חד פעמי.

עם זאת, סוגיית התקציב חייבת להיכנס כאן לתמונה. לא כל כלה יכולה להרשות לעצמה בחירה בשמלה שעוצבה על ידי מעצבת על, ורבות נאלצות להתפשר על השכרת השמלה, ולא לרכוש אותה. חשוב להחליט מראש כמה מעוניינים להקדיש ללבוש של בני הזוג, ובכל מקרה ללכת על פי הטעם האישי.

כך הבחירה הופכת לנוחה יותר

אלו הם מרבית ספקי החתונה הנכנסים לתמונה בעת ארגון החתונה. כמובן שבכל אחד מהמקרים, בחירתם צריכה להתבצע על פי התקציב שבני הזוג הקדישו לעצמם, ותוך התפשרות מסויימת: לא ניתן לאכול מכל העוגה, ולצפות שזה לא יעלה הון תועפות.

ובכל זאת, ניתן להוזיל עלויות באמצעות בחירת "דילים" אשר מציע גן או אולם האירועים, או לחילופין באמצעות השארת העבודה לחברת תכנון אירוע מקצועית, שתסייע לבחור בספקי השירותים המתאימים ביותר למשימה.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!