ארגון חתונת בזק – איך עושים את זה?

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

ארגון חתונת בזקבדרך כלל, כשאנחנו חושבים על ארגון חתונה, עולים לנגד עינינו חודשים ארוכים מאד של ארגונים, ומסע רב שלבים שיש לעבור. מה שרבים לא יודעים, הוא שבשנים האחרונות עלתה הפופולאריות של חתונות בזק, אשר נדרש לארגן תוך פרק זמן קצר ביותר – לרוב, של מספר שבועות עד חודש וחצי.

מדוע בוחרים בסוג זה של חתונות? מהם הקשיים בו? ואיך עושים זאת נכון? תשובות אלה ואחרות במאמר שלפניכם.

אז למה לארגן חתונת בזק?

ישנן מספר סיבות בגינן נעשות כיום חתונות בזק. הראשונה היא כספית. ידוע שגן או אולם אירועים אשר יש באמתחתם תאריך פנוי בטווח הקרוב, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה, ישמחו להציע אותו גם במחיר נמוך באופן יחסי. זאת, כמובן, מכיוון שהכנסה זו עדיפה מאשר היותו של גן האירועים יתום בתאריך מסוים. וזה נוגע גם לכל אותם נותני שירותים אחרים, הלוקחים חלק ביום החתונה עצמו.

אחרים יגידו כי ארגון חתונה במהירות הבזק מאפשר לבני הזוג להיות ממוקדים בארגון. התכנונים לא "יימרחו" על פני פרק זמן ארוך, פשוט מכיוון שאין ברירה אחרת. בנוסף על כך, כשמועד החתונה קרב, קל הרבה יותר להעריך את מספר המוזמנים שיגיעו לאירוע בפועל. כולנו מכירים את כל אותם ביטולים ושינויים, שגורמים לכאב ראש רציני לבני הזוג ולמשפחותיהם: כאשר הארגון נעשה ברגע האחרון, קל הרבה יותר לקבל תמונה מציאותית יותר של מספר המוזמנים.

כך התמונה הופכת למורכבת ביותר

לארגון חתונת בזק יש יתרונות, אם כן, אך גם חסרונות: במצב כזה, אפשרויות הבחירה שעומדות בפני בני הזוג מצטמצמות באופן מהותי, לעיתים עד קושי רב למצוא צלם, תקליטן או חברת קייטרינג, למשל, בתאריך נקוב.

כאן אנחנו מגיעים לנקודה המשמעותית ביותר ביחס לארגון חתונה במהירות הבזק, והוא הקושי הלוגיסטי לעשות זאת. כאשר הזמן משחק תפקיד משמעותי, וכשהאירוע מתקרב ובא, מצטמצמות האפשרויות. בני זוג המארגנים אירוע, במצב כזה, נאלצים לבצע מספר רב של פעולות במקביל, כך שכל חייהם, אפילו לתקופה קצרה, "משתעבדים" למעשה לטובתו של האירוע.

לא ניתן גם להתעלם מהלחץ אשר מאפיין זוגות רבים אשר חתונתם מתקרבת ובאה. אם נוסיף לכל ההכנות גם את בחירת המנות לאולם או ההליכה לרבנות, למשל, הרי שלא מן הנמנע שתהיה כאן תקופה שאינה פשוטה כלל וכלל. הדבר עלול לפגוע במעט בחווית הארגון, ולהביא לכך שהחשש שהאירוע לא ייצא לפועל כשורה יתגבר על ההתרגשות, שבוודאי מצופה מאירוע בסדר גודל שכזה.

איך עושים זאת נכון?

בשנים האחרונות, הבינו יותר ויותר ישראלים כי המפתח לארגון חתונה נכון, ועל אחת כמה וכמה במקרה של חתונות בזק, הוא להשאיר את העבודה למקצוענים. אחת האפשרויות היא חברות הפקת וארגון האירועים, אשר ייקחו על עצמן את המשימה – מ-א' ועד ת'. החל במציאת נותני השירותים השונים, דרך תכנון לוח הזמנים ובחירת הקונספט ועד לאותם תיאומים חשובים, הנמשכים לרוב עד לדקה ה-90, ואפילו באירוע עצמו.

הדגש בהליך מסוג זה הוא על הבנת החברה את צרכי הלקוחות שלה. לכן, כל התכנון נעשה בתיאום צמוד עם בני הזוג, ועל פי הרצונות והצרכים שלהם. חשוב לזכור כי יש לכך יתרון גם מבחינה מעשית, שעה שגורמים הפועלים בתחום מכירים אותו לעומק, ויוכלו למצוא במהרה את נותני השירותים המתאימים ביותר, לדוגמא.

יתרון נוסף של חברות הפקת האירועים הוא שהמחיר שלהן, בשנים האחרונות, הפך להיות שווה לכל נפש (או זוג). יתרונות האירגון, כמעט תמיד, הופכים את העסקה לכדאית, ומאפשרים לאירוע להתנהל, בסופו של יום, על הצד הטוב ביותר. בכך נמנעים מאמצי הארגון וכאבי הראש מבני הזוג מצד אחד, והם זוכים לאירוע מהשורה הראשונה מהצד האחר.

אז מה עדיף?

כפי שראינו, ארגון חתונה ברגע האחרון משנה למעשה את חוקי המשחק. זהו הליך מורכב ביותר, הכולל בתוכו לא מעט יתרונות מהותיים. עם זאת, ברוב המקרים הוא הופך את מלאכת הארגון לקשה הרבה יותר, דבר שיכול להשפיע לרעה על החוויה כולה.

קשה למצוא תשובה חד משמעית לכדאיות של ארגון חתונה מסוג זה. ההמלצה הכי טובה שאפשר לתת היא לא לבצע את הבחירה ללא ייעוץ מקצועי. כאשר החלטתם על חתונת בזק, רצוי שגם תפנו במיידי לחברת הפקת אירועים.

ארגון חתונת בזק
מורד עיסא

מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

השאירו פרטים ונציגינו חוזרים אליכם במהירות!

משחקים למסיבת רווקות

מתכננת מסיבת רווקות? אף מסיבה לא תהיה מושלמת בלי משחקים קורעים מצחוק, שיבטיחו לכן זכרונות בלתי נשכחים. בין אם המסיבה היא בסגנון סולידי ו"מנומס" ובין

הנחיית חתונות ואירועים - תמונה ראשית
הנחיית חתונות ואירועים

כשאתם קובעים חתונה יש לכם שורה של אנשי מקצוע ונותני שירות כאשר עליכם לפנות אל כולם כדי לסגור את האירוע על כל החלקים והרבדים שלו.

מתנה למסיבת רווקות לכלה

עונת החתונות נפתחת ממש עוד רגע והיא תכלול הרבה מאוד רגעים מרגשים לכלה, לחתן ולכל המשפחה המעורבת. מסיבת הרווקות היא אחד הרגעים המשמעותיים לקראת ההליכה

סוגי אטרקציות לחתונה
סוגי אטרקציות לחתונה

חתונות הן אירועים מיוחדים שניתן להפוך אותם לבלתי נשכחים יותר כאשר מוסיפים אטרקציות. ניתן להשתמש בסוגים שונים של אטרקציות כדי להפוך את היום למיוחד עוד

דרכון פורטוגלי

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך הנסיעה המונפק לאזרחי פורטוגל לצורך נסיעות בינלאומיות. הוא תקף לחמש שנים מיום ההנפקה ומאפשר לאזרחים פורטוגל להיכנס לכל מדינה עם גישה

053-3561907
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!