חתונה אזרחית באיה נאפה

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

חתונה אזרחית באיה נאפהאיה נאפה נחשבת לאתר נופש פעיל ושוקק חיים בקפריסין השכנה. למקום מגיעים תיירים רבים מאירופה ומכל העולם, אך בקביל לתיירות הרגילה התפתחה במקום גם תיירות מהסוג שנקרא – "תיירות נישואין".

מאות ישראלים בוחרים לנצל את האפשרות להינשא במקום ולקבל אישור ותעודת נישואין אזרחיים התקפים גם בישראל. זוהי אפשרות שמתאימה לבני זוג חילוניים שכלל אינם רוצים בחתונה דתית וכן עבור אלה שמנועים להינשא בחתונה דתית מסיבות שונות (למשל, כוהן וגרושה – פסולי חיתון, זוגות מעורבים בני דתות שונות, חסרי דת ועוד).

קרוב ולא יקר

היתרון המרכזי של חתונה אזרחית באיה נאפה הוא שמדובר במקום קרוב מאוד ולא יקר. לא חייבים להתארגן על חופשה ארוכה מהעבודה ולא צריך לבזבז הרבה זמן או כסף על טיסות יקרות וארוכות. גם מי שלא רוצה להפוך את החתונה לעניין חסכוני במיוחד בהחלט ייהנה מהאפשרות לשלב בין טקס חתונה אזרחי לבין חופשה לירח דבש במחיר מאוד נוח.

בנוסף, מי שרוצה להזמין אורחים לחתונה, הרי שבמקרה של חתונה באיה נאפה, מדובר באפשרות ריאלית ולא תלושה מהמציאות. יש, אגב, בתי מלון שבהם ניתן להזמין מראש שירות של חופשה ביחד עם חתונה, אפילו בשטח המלון עצמו. מי שבכל זאת רוצה לקצר, יכול לתכנן בהצלחה את ההגעה לקפריסין ואת החתונה כך שיתרחשו באותו יום או במסגרת זמן של יומיים.

מסמכים שצריך להכין

גם חתונה בחו"ל, ממש כמו חתונה בארץ, לא יכולה להיערך ללא מסמכים מתאימים שיפכו את העסק כולו לרשמי. אז למרות שלקפריסין לא צריך להגיע עם אשרה (ויזה), הרי שבהחלט יש צורך לדאוג מראש לכך שיהיה דרכון בר תוקף לכל אחד מבני הזוג. בנוסף, יש כמובן לדאוג מראש לכרטיס טיסה ואם רוצים, אז אפשר לדאוג מראש לשירותים נלווים כגון מוזיקה לאירועים, צלם, פרחים וכדומה.

מסמכים שחיוני להכין כוללים גם:

  • תדפיס ממשרד הפנים – זהו מסמך שמקבלים ממשרד הפנים ובו רשום המעמד המשפחתי הידוע והרשמי במדינה – נשואים, רווקים, אלמנים וכדומה.
  • עבור גרושים או אלמנים, יש צורך במסמכים מתאימים כגון תעודת גירושין, תעודת פטירה רשמית של בן או בת הזוג.
  • חשוב להביא גם תמונות פספורט, תעודת לידה וכמובן תרגום של כל המסמכים החשובים, שנעשה על ידי נוטריון לשפה המקומית.
  • אימות מסמכים רשמי מסוג חותמת אפוסטיל.

חתונות בעלויות גמישות

עבור המתכננים חתונה אזרחית באיה נאפה, העלות לא נחשבת מן הגבוהות. למעשה, אפשר לארגן חתונה בסיסית במחיר זול מאוד (הרבה יותר זול לעומת חתונה ממוצעת בארץ) אך אפשר גם לבחור בהפקה יותר מושקעת ויקרה. ככלל, העלויות שצריך לקחת בחשבון הן:

  • עלויות הכנת המסמכים, תרגום נוטריוני והוצאות רישום לנישואין.
  • עלות כרטיס טיסה ומלון – בהתאם לעונה ולסוג חברת התעופה.
  • עלויות של העברות, אגרות מקומיות, רישום לנישואין.
  • תשלום לעדים ולנציג שעורך את הטקס.
  • בנוסף, אפשר להזמין גם תוספות בתשלום כגון זר לכלה, צלם, בקבוק שמפניה, רכב שכור ועוד.

יש חברות לארגון חתונות

עבור אלה שרוצים לארגן לעצמם חתונה אזרחית באופן קל ופשוט יותר, אפשר לעשות צעד אחר. במקום לארגן באופן עצמאי את כל הדברים, במקום להזמין לחוד כרטיס טיסה ומלון, הזמנת תאריך לחתונה, סידורים מול העירייה, עדים וכל היתר, אפשר לשכור את שירותיה של חברה לארגון חתונות אזרחיות.

לא כל החברות מטפלות בחתונות בכל המדינות אך יש לא מעט שמטפלות באופן מרוכז בכל הסידורים הקשורים לחתונה אזרחית בקפריסין בכלל ובאיה נאפה בפרט. זה אומנם עולה יותר, אבל לא במידה ניכרת.

חתונה אזרחית באיה נאפה
מורד עיסא

מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

השאירו פרטים ונציגינו חוזרים אליכם במהירות!

משחקים למסיבת רווקות

מתכננת מסיבת רווקות? אף מסיבה לא תהיה מושלמת בלי משחקים קורעים מצחוק, שיבטיחו לכן זכרונות בלתי נשכחים. בין אם המסיבה היא בסגנון סולידי ו"מנומס" ובין

הנחיית חתונות ואירועים - תמונה ראשית
הנחיית חתונות ואירועים

כשאתם קובעים חתונה יש לכם שורה של אנשי מקצוע ונותני שירות כאשר עליכם לפנות אל כולם כדי לסגור את האירוע על כל החלקים והרבדים שלו.

מתנה למסיבת רווקות לכלה

עונת החתונות נפתחת ממש עוד רגע והיא תכלול הרבה מאוד רגעים מרגשים לכלה, לחתן ולכל המשפחה המעורבת. מסיבת הרווקות היא אחד הרגעים המשמעותיים לקראת ההליכה

סוגי אטרקציות לחתונה
סוגי אטרקציות לחתונה

חתונות הן אירועים מיוחדים שניתן להפוך אותם לבלתי נשכחים יותר כאשר מוסיפים אטרקציות. ניתן להשתמש בסוגים שונים של אטרקציות כדי להפוך את היום למיוחד עוד

דרכון פורטוגלי

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך הנסיעה המונפק לאזרחי פורטוגל לצורך נסיעות בינלאומיות. הוא תקף לחמש שנים מיום ההנפקה ומאפשר לאזרחים פורטוגל להיכנס לכל מדינה עם גישה

053-3561907
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!