יעדים לחתונה אזרחית

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

החלטתם להתחתן?! מזל טוב! לא מתאים לכם להתחתן דרך הרבנות ואתם מעוניינים בנישואין אזרחיים? כל מה שנותר לכם עכשיו זה להחליט איפה להתחתן. יעדים רבים ואטרקטיביים בעולם מאפשרים להינשא בנישואין אזרחיים בתחומם. הנה כמה יעדים לחתונה אזרחית כאלה, והייחודיות של כל אחד מהם.

זכרו להכין את המסמכים הדרושים מראש, להזמין כרטיסי טיסה ומלונות ולוודא את הנהלים המקומיים בכל מדינה. כמו כן, במקרה שאתם זכאים או בעלים של אזרחות זרה, בדקו אילו תנאים מגיעים לך בשל כך.

יעדים לחתונה אזרחית

נישואין אזרחיים בקפריסין

כאשר מדברים על יעדים לחתונה אזרחית, קפריסין נחשבת ליעד הפופולארי ביותר לנישואין אזרחיים בקרב זוגות ישראליים. מדוע?! קודם כל הקרבה לישראל. פחות משעת טיסה אחת ואתם כבר שם. קפריסין היא היעד היחיד לנישואין אזרחיים בחו"ל אליו ניתן לנסוע ולחזור באותו יום. מכיוון שהיא קרובה, הטיסות אליה זולות, וכך גם בני המשפחה יכולים להצטרף לחתונה. גם השהיה בקפריסין אינה יקרה, כך שאם תחליטו להישאר ללילה או שניים, או לערוך אירוע לקבוצה מצומצמת של אורחים, זו לא תצא הוצאה כבדה מדי.

משרדי נסיעות רבים מתמחים בארגון חתונות בקפריסין ותוכלו למצוא בקלות משרד שיעשה עבורכם את כל העבודה הביורוקרטית כולל הזמנת התאריך, טיסות, מלון, מסמכים וכדומה. אם לוקחים בחשבון את יופיו של האי, והיותו מקום רומנטי ואידיאלי לחתונות, הרי שקפריסין היא היעד המושלם: קרובה, זולה וקלילה מבחינה ביורוקרטית.

נישואין אזרחיים בפראג

פראג, בירתה היפיפייה של צ'כיה, על סמטאותיה הציוריות, בתי הקפה והחנויות ושלל האטרקציות התיירותיות שלה, היא אחד המקומות הרומנטיים והיפים בעולם. נישואין אזרחיים בפראג מציעים שילוב של טקס נישואין עם ירח דבש או סוף שבוע רומנטי. נישואין אזרחיים בפראג קצת יותר מורכבים מבחינה ביורוקרטית מאשר נישואין אזרחיים בקפריסין.

ישנם כמה הליכים פרוצדוראליים שצריך לעשות כדי לקבוע תאריך לחתונה בפראג. עם זאת, מאחר וגם פראג הינה יעד פופולארי ביותר לנישואין בקרב זוגות ישראליים, ישנם משרדי נסיעות רבים המתמחים בארגון חתונות בפראג אשר יעשו עבורכם את כל עבודת הניירת, וגם ידאגו להזמין לכם טיסה ומלון. למי שלא רוצה להיעזר בחברה מקצועית, אין כל קושי להכין את כל הניירת לבד. באינטרנט תמצאו חומר רב והנחיות מפורטות על אופן הגשת הטפסים.

נישואין אזרחיים בניו יורק

יש כאלה שאומרים שאם כבר להתחתן בחו"ל, אז לעשות את זה בגדול. ואם כבר בגדול, אז בענק: בתפוח הגדול, הלא היא העיר ניו יורק. אין עיר יותר חו"לית (וקולית) מניו יורק. חתונה בניו יורק היא חוויה אמיתית, היכולה להיות חלק מטיול או ירח דבש מורחב. נישואין בניו יורק נערכים על ידי העירייה. ישנם סניפים רבים של עירית ניו יורק ורובם עורכים טקסי נישואין.

גם לנישואין בניו יורק יש כמה הכנות ביורוקרטיות שצריך לעשות: מסמכים שצריך להכין מבעוד מועד, ועוד. את כל האינפורמציה ניתן למצוא באינטרנט באתר האינטרנט של עירית ניו יורק. חלק גדול מהסידורים אפשר לעשות בניו יורק עצמה דבר שדי מצמצם את הטרחה בארץ. החסרונות של חתונה בניו יורק הם כמובן העלות הגבוהה של הטיסה ובתי המלון והשהות עצמה. אך אם כסף אינו מהווה בעיה, חתונה בניו יורק יכולה להיות רעיון נהדר.

נישואין אזרחיים בלאס וגאס

לאס וגאס עיר הבילויים והחתונות. במשך שנים רבות ידועה לאס וגאס כ"עיר החתונות" ולא מעט חתונות מעולם הקולנוע והטלוויזיה נערכו בה. לאס וגאס מציעה היצע רחב ומגוון של מקומות לערוך בהם חתונה, החל ממקומות סולידיים וסטנדרטיים וכלה במקומות מפוארים וקיטשיים לעילא. ניתן גם לערוך בה "חתונות נושא" כמו חתונה בגנון אלוויס, חתונה בסגנון המערב הפרוע, ועוד.

אחת הביקורות על העיר לאס וגאס היא שמבחינה ביורוקרטית קל מאד להינשא בה, לא צריך להכין כמעט כלום. לכן זוגות רבים נישאו בנישואי בזק בלאס וגאס בלילה כשהיו קצת שתויים, וקמו בבוקר ונחרדו לגלות מה עשו…אבל מכיוון שהישראלים מגיעים מרחוק בכוונה מלאה להתחתן, אין חשש לטעויות. מידע על המסמכים שצריך להכין ולהביא ועל האופן של ארגון חתונה בלאס וגאס נמצא בשפע באינטרנט.

חגיגת נישואין בישראל

לאחר שתערכו את הנישואין האזרחיים ביעד שתבחרו ותרצו לחגוג עם המשפחה והחברים בארץ, תוכלו לעשות זאת בכל עונות השנה במגוון גני האירועים, האולמות ומתחמי האירועים בישראל.

אחד הטרנדים המרכזיים בתחום האירועים הוא חתונת חורף בטבע, שמאפשרת ליהנות מהטבע, הפריחה והשקיעות של החורף לצד כל היתרונות של חתונה בעונה זו.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!