דרכון פורטוגלי

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

הדרכון הפורטוגלי הוא מסמך הנסיעה המונפק לאזרחי פורטוגל לצורך נסיעות בינלאומיות. הוא תקף לחמש שנים מיום ההנפקה ומאפשר לאזרחים פורטוגל להיכנס לכל מדינה עם גישה ללא ויזה או ויזה בעת הגעה. הדרכון משמש גם כסוג של זיהוי בתוך פורטוגל עצמה, ונדרש לכל עסקה רשמית.

לדרכון הפורטוגלי מספר מאפייני אבטחה

ביניהם שבב מוטבע המאחסן את זהות המחזיק וכן סימני מים והולוגרמות מיוחדות למניעת זיוף. הדרכון מכיל גם מידע ביומטרי כמו תמונות, טביעות אצבע ונתוני זיהוי פנים. כל זה הופך אותו לאחד המסמכים המאובטחים ביותר בעולם. התהליך לקבלת דרכון פורטוגלי מחיר הוא פשוט, אך ישנם קריטריונים מסוימים שעל המועמדים לעמוד בהם כדי להיות זכאים. אלה כוללים היותו אזרח פורטוגל, מחזיק בתעודת זהות תקפה, ללא עבר פלילי או חוב לממשלה. המועמדים יצטרכו גם לספק תמונה עדכנית, הוכחת כתובת וטופס בקשה מלא. לאחר עמידה בדרישות אלו, ניתן לקבל את הדרכון מהקונסוליה או השגרירות הפורטוגלית הקרובה ביותר. ממשלת פורטוגל מתייחסת ברצינות לאבטחת הדרכונים, והמועמדים יהיו כפופים לבדיקות רקע קפדניות לפני הנפקת המסמכים שלהם. יש לחדש את כל הדרכונים כל חמש שנים על מנת להישאר בתוקף; זאת על ידי הגשת טופס בקשה וטופס זיהוי תקף נוסף לרשויות המתאימות.

דרכון פורטוגלי תקף לתקופה של 5 שנים ממועד ההנפקה

וניתן לחדשו לפני פקיעת תוקפו. על מנת להגיש בקשה לדרכון חדש, על האזרחים למלא טופס בקשה ולהגישו יחד עם מסמכים נוספים כגון הוכחת זהות ותשלום עבור האגרות הכרוכות בחידוש בנוסף למתן הוכחה לאזרחות פורטוגלית, דרכון משמש גם כמסמך נסיעה. בעת נסיעה מחוץ למדינה, חשוב לאזרחים לשאת את הדרכון איתם בכל עת. יש לציין שמדינות מסוימות עשויות לדרוש מהאזרחים שיהיו ברשותם אשרות נוספות או אישורי נסיעה על מנת להיכנס, ולכן חשוב למטיילים לחקור את דרישות הויזה של יעדם לפני היציאה. בנוסף לשמש כהוכחת אזרחות ותעודת נסיעה, דרכונים פורטוגליים משמשים גם כמסמכי זיהוי. המשמעות היא שכאשר אזרחים מתבקשים לספק זיהוי על ידי מוסדות ממשלתיים או פרטיים כגון בנקים, עליהם להציג את הדרכון הפורטוגלי שלהם.

 

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!