הפקת חתונה קטנה – כיצד תעשו זאת נכון

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

זוגות רבים מעדיפים לקיים חתונה קטנה ואינטימית ולא חתונה גדולה עם מוזמנים רבים. אומנם חתונה קטנה מכילה כמות קטנה יותר של מוזמנים באופן משמעותי, אך עדיין תהליך ההפקה שלה הוא לא קל ופשוט.

ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיקלו עליכם בהפקת החתונה הקטנה שלכם.

 

יותר אפשרויות למקומות מיוחדים

כאשר זה נוגע בחיפוש מקומות לחתונה קטנה, אין ספק כי האפשרויות העומדות בפניכם הן הרבה יותר מגוונות מאשר האפשרויות העומדות בפניכם בהפקה של חתונה גדולה.

על ידי חיפוש קצר באינטרנט תוכלו למצוא כמות עצומה של מקומות קטנים ומיוחדים ברחבי הארץ בהם ניתן לקיים חתונה בסדר גודל קטן. בין המקומות השונים תוכלו למצוא: וילות יוקרתיות ומפנקות להשכרה, מסעדות מיוחדות ברחבי הארץ שניתן לקיים בהן אירועים קטנים ואפילו יקבים בהם ניתן לקיים אירועים קטנים.

אם אתם מתכננים לקיים חתונה קטנה, אנו ממליצים לכם לשמור על ראש פתוח ולא לפנות רק אל האפשרויות הקלאסיות הידועות של אולם אירועים או גן אירועים.

מיקום מיוחד לחתונה הקטנה שלכם יכול להפוך אותה לאירוע מיוחד ובלתי נשכח.

 

הספקים השונים לאירוע

בחתונות קטנות בהן כמות המוזמנים אינה גדולה, יש אפשרות להשקיע יותר באוכל שיוגש למוזמנים במהלך האירוע. יש לכם אפשרות נהדרת לחשוב בצורה יצירתית בנושא זה ולהזמין שירותי קייטרינג שונים עם מנות שבדרך כלל לא יוצא לאנשים לראות בחתונות אחרות. אחד היתרונות המשמעותיים בחתונה קטנה הוא הקשר הקרוב שיש לחתן ולכלה עם המוזמנים לחתונה, מאחר והחתן והכלה מכירים באופן אישי כל אחד מן המוזמנים לחתונה הקטנה שלהם, הם יכולים להתאים את האוכל באירוע לאורחים.

גם התקליטן והצלם שאתם בוחרים צריכים להתאים לסגנון של האירוע שלכם. בדרך כלל באירועים גדולים יש צורך במספר צלמים, לעומת זאת באירוע בעל סדר גודל קטן כמו חתונה קטנה למשל, צלם אחד ללא ספק יספיק.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לבדוק עם התקליטן בו בחרתם האם יש לו ניסיון באירועים בעלי סדר גודל קטן והאם ציוד ההגברה שלו מתאים לאירועים מן הסוג הזה.

 

התייחסו בכובד ראש לבחירת המוזמנים לאירוע

כאשר מדובר על אירועים בסדר גודל קטן, יש להתייחס בכובד ראש לבחירת המוזמנים לאירוע. כמות האנשים שכל צד יכול להזמין נעה בין 100 מוזמנים ל-150 מוזמנים כך שמדובר בכמות קטנה של מוזמנים לכל צד וזה בלי להכליל ברשימת המוזמנים את האנשים שבטוח מגיעים לאירוע וחייב להזמין אותם כמו למשל: המשפחה הקרובה של החתן והכלה, החברים הקרובים של החתן והכלה ועוד.

אחד הנושאים הבעייתים ביותר בחתונה קטנה הוא ההרגשה הלא נעימה כלפי אותם אנשים שלא הוזמנו לאירוע. אתם לא צריכים להזמין לאירוע שלכם אנשים מסוימים רק כי חושבים שהם ירגישו לא נעים, עליכם להזמין רק את האנשים שקרובים אליכם וחשובים לכם באמת.

מורד עיסא

מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

השאירו פרטים ונציגינו חוזרים אליכם במהירות!

רעיונות לצילומי זוגות

צילומי זוגות מאפשר לכם ללכוד רגעים בלתי נשכחים מהזוגיות שלכם, צלם טוב יידע למצוא את הרעיונות המקוריים ביותר והאופייניים ביותר למי שאתם. שליטה באומנות הצילום

הסכם טרום חתונה

הסכם טרום חתונה הוא הסכם בעל תוקף משפטי אשר נועד לבני זוג העומדים לפני חתונתם. המטרה של ההסכם היא להקטין סיכונים מהם בני הזוג עלולים

מנהל עסקים בעולם המשפט

נראה שאין שילוב מנצח יותר ממנהל עסקים ומשפט. החזון, היוזמה, השאפתנות וראיית התמונה הגדולה בשילוב בקיאות בדינים תאפשר לכם התמחות ייחודית בשני צידי המטבע של

מידע מקצועי נוסף

רעיונות לצילומי זוגות

צילומי זוגות מאפשר לכם ללכוד רגעים בלתי נשכחים מהזוגיות שלכם, צלם טוב יידע למצוא את הרעיונות המקוריים ביותר והאופייניים ביותר למי שאתם. שליטה באומנות הצילום

חתונה בקפריסין

חתונה בארץ

חתונה בפראג/סיישל/יוון

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!