חתונה אזרחית בדנמרק

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

חתונה אזרחית בדנמרקמעבר לכך שזו הזדמנות יפהפייה לצאת לירח דבש בסקנדינביה המרהיבה, חתונה אזרחית בדנמרק תאפשר לכם להתחתן מבלי לפסוע צעד ברבנות בישראל. במאמר הבא ריכזנו את כל היתרונות, החסרונות והמידע על חתונות אזרחיות בחו"ל ובדנמרק. המשיכו לקרוא.

אם אתם מתכננים חתונה בחו"ל, חשוב לעבור על הדברים שאתם צריכים לדעת על חתונה אזרחית. זוגות רבים מחליטים להתחתן מחוץ לארץ מולדתם מסיבות שונות. למשל, אם אחד מהם מארץ אחרת ורוצה להתחתן בארץ הולדתו. או אם אחד מהם מארץ אחרת ורוצה להתחתן בארץ הולדתו של בן הזוג. כמו כן, ישנם מסורבים לחיתון בארץ ישראל, כמו למשל זוגות חד מיניים. אלו ואחרים אשר מתחתנים בחתונה אזרחית בדנמרק, מגיעים לאחר החתונה למשרד הפנים בישראל ונרשמים בתור זוג נשוי אשר זכאי לאי-אלו הטבות שונות כמו זוגות נשואים אחרים. הנה כל המידע לפניכם, המשיכו לקרוא.

מדוע אנשים בוחרים להתחתן בחתונה אזרחית בחו"ל?

חתונה אזרחית בחו"ל יכולה להיות שונה מאוד ממה שהייתם רגילים אליו בבית. במדינות מסוימות, הכנסייה או הטקס הדתי אינם נחוצים. במקום זאת, אתם יכולים לבחור לקיים טקס אזרחי שיאפשר לאורחים ולבני משפחתכם שאינם מורשים על פי חוק להיכנס לישראל – כגון אנשים שאינם אזרחים – להשתתף אתכם בחגיגת החתונה שלכם.

כמו כן, יש לכם את האפשרות לא להתחתן דרך הרבנות בישראל, מה שלא מעט אנשים בוחרים לעשות מתוך סיבות אידיאולוגיות שונות. וכאשר מדברים על חתונה אזרחית בחו"ל, אין ספק, אירופה היא המקום הטוב ביותר להתחתן בו.

אירופה מקום נהדר להתחתן בו

מדינות אירופה ידועות בסובלנות ובפתיחות הדתית שלהן. אם תרצו להתחתן באירופה, תוכלו לבחור ממגוון טקסים ומקומות, מדינות שונות ותרבויות מגוונות. בין המדינות באירופה, תוכלו למצוא את דנמרק שנמצאת בסקנדינביה ובצמוד לשוודיה, נורבגיה ופינלנד. אם כך, סיבה נוספת שבעקבותיה אנשים בוחרים להתחתן בחו"ל היא סיבה הנובעת מהרצון לחקור ולחוות את אירופה.

תהליך החתונה האזרחית באירופה אינו שונה בהרבה מזה המסורתי, למעט האלמנטים הדתיים שמעורבים בחתונה המסורתית בישראל. אמנם לא תצטרכו להשיג רב שיחתן אתכם, אבל עדיין תצטרכו לקבל רישיון נישואין, למצוא מקום ולתכנן נכון את התהליך. עם זאת, יש כמה דברים שאתם צריכים להיות מודע אליהם לפני שאתם מחליטים לערוך את החתונה שלכם בחו"ל. למשל, כמה זמן לוקח התהליך? כמה זה עולה? אילו מסמכים תצטרכו להביא אתכם? האם אותם מסמכים צריכים להיות תקפים משפטית על ידי עורך דין או נוטריון? וכולי.

יתרון חתונה אזרחית בחו"ל – זולה יותר!

כשזה מגיע לתכנון חתונה מסורתית בישראל עם אולם אירועים, קייטרינג, צלמים ועוד, יש כל כך הרבה היבטים שצריך לקחת בחשבון, ואין ספק שזה תהליך יקר. ממיקום הטקס וקבלת הפנים, ועד השמלה והפרחים – הכול צריך להיות מתוכנן בקפידה. העניין הוא, שלאנשים רבים אין זמן או משאבים לתכנן חתונה מאפס. לכן זוגות רבים בוחרים לערוך את חתונתם האזרחית בחו"ל, מה שיהיה משמעותית יותר זול מאשר קיום חתונה מסורתית בארץ.

ישנם יתרונות רבים לעריכת חתונה אזרחית בחו"ל, כולל העובדה שלא צריך להוציא יותר מדי כסף ביום המיוחד, והיכולת לבחור את המדינה עבור הטקס והקבלה. בין אם מדובר על חתונה אזרחית בדנמרק או במיקום אחר באירופה או בעולם, בכל מקרה התהליך יהיה הרבה יותר זול מחתונה מסורתית בישראל.

במי כדאי להסתייע עבור חתונה אזרחית בחו"ל?

על מנת להתחתן בחו"ל יש להצטייד במסמך משפטי המאשר את הנישואין. נוטריון הוא איש מקצוע המסייע לזוגות בתהליך זה, כשם שישנם עורכי דין אשר אינם נוטריונים, אבל עדיין מסייעים בתהליכים אלו של חתונות אזרחיות בדנמרק. נוטריונים הם אנשי מקצוע המסייעים בהנפקת מסמכים אזרחיים כמו דרכונים, תעודות לידה, תעודות גירושין ותעודות נישואין. הם גם מספקים שירותים אחרים כמו מתן ייפוי כוח וחוות דעת משפטיות.

ההגדרה של נוטריון משתנה ממדינה למדינה, אך לכולם אותה מטרה – להגן על האינטרסים של רשויות ציבוריות ואנשים פרטיים באמצעות מילוי חובותיהם וקיום זכויותיהם, בין אם בדנמרק או במדינה אחרת. בנישואים אזרחיים בחו"ל, נוטריון הוא מי שמסייע בתהליך הלגליזציה ועריכת נישואין. נוטריונים הם אנשי מקצוע שיש להם כישורים ספציפיים שהם צריכים על מנת שיוכלו לסייע בנישואים אזרחיים.

במה נוטריון יוכל לסייע לנו?

בין היתר, נוטריון יוכל לספק מתן ייעוץ משפטי ליחידים או לזוגות לגבי זכויותיהם בכל הנוגע לחתונה אזרחית בדנמרק ובמדינות אחרות. כמו כן, עורכי דין ונוטריונים יוכלו לסייע לכם עם עריכת מסמכים כגון הסכמי ממון, צוואות, ייפוי כוח וכדומה.

בנוסף, תוכלו לקבל סיוע לזוגות בהשגת מסמכי זיהוי ממשלתיים כגון דרכונים או תעודות לידה, תעודות נישואין, גירושין וכולי. ולבסוף, נוטריון ועורכי דין יוכלו לסייע לכם עם התהליך של מתן תקפות משפטית למסמכים מתורגמים לשפה זרה, כמו השפה הדנית.

הפכו את תהליך החתונה האזרחית לקל יותר

בסופו של דבר, תהליך החתונה יכול להיות ארוך ומסובך, במיוחד כאשר אתם מתכננים להתחתן במדינה זרה. בתוך כך, עליכם לוודא שאתם יודעים באילו צעדים עליכם לנקוט כדי להתחתן במדינת היעד שלכם. אל תשכחו, נישואים הם צעד גדול בחיים ודורשים שיקול דעת זהיר.

בהיבט זה, חשוב להבין את ההיבטים המשפטיים של נישואין, במיוחד כאשר רוצים להתחתן בחתונה אזרחית בחו"ל. ומכיוון שאנשים מתחתנים בגיל כל כך מוקדם בימינו, חשוב להבין את כל ההיבטים המשפטיים של נישואים לפני שמקבלים החלטות כלשהן. עורך דין יכול לספק לכם ייעוץ, להסביר לכם מה יהיה הטוב ביותר למצבכם וכן לספק תמיכה במהלך.

חתונה אזרחית בדנמרק – הפכו אותה לירח דבש באירופה!

דנמרק היא מדינה שמושכת תיירים במשך מאות שנים. היא ידועה ביופייה הטבעי, ההיסטוריה והתרבות שלה, הריה המושלגים ועוד. אם אתם מתכננים חתונה אזרחית בדנמרק, מומלץ מאוד לערוך אותה בקופנהגן. עיר זו היא אחת הערים היפות באירופה עם הארכיטקטורה, האמנות והאנשים הצבעוניים כל כך שמתגוררים בה. לעיר יש היסטוריה עשירה שראשיתה עוד מימי הוויקינגים, כאשר היא נקראה "קובנהבן". פעם היא נקראה גם "הפריז של סקנדינביה", מכיוון שהיה לה מגוון רחב של הצעות תרבותיות ממוזיקה קלאסית ועד לאמנות עכשווית.

דנמרק היא מדינה שיש לה הרבה מה להציע עבור זוגות שרוצים לחוות בה ירח דבש. למדינה יש יותר מ-100,000 ק"מ של קו חוף והיא ממוקמת בין שני גופי מים עיקריים – הים הצפוני והים הבלטי. זה הופך את דנמרק למקום מצוין לבקר בו עם המשפחה או החברים, אך המדינה אידיאלית גם עבור זוגות שאוהבים טיולים בחיק הטבע ובערים אורבניות יפהפיות. לאחר חתונה אזרחית בדנמרק, תוכלו לבקר בכמה מהמוזיאונים המפורסמים בעולם, כולל הגלריה הלאומית של דנמרק, גן החיות של קופנהגן ופסל בת הים הקטנה בנמל קופנהגן ועוד.

בין אם אתם מעוניינים להתחתן בטקס נישואין אזרחיים בדנמרק או במדינה קרובה אחרת, זכרו שמדובר באירופה, ככה שתוכלו להרחיב את ירח הדבש שלכם גם מעבר לגבולות סקנדינביה. כך תוכלו להבטיח לעצמכם את ירח הדבש הכי מושלם שיכול להיות לכם.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!