חתונה בזום

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

חתונה בזוםהטקס החדשני של חתונה בזום דרך מדינת יוטה בארה"ב מציע לזוגות הנשואים חוויה משמעותית, המשלבת את הטכנולוגיה המתקדמת בצורה אופטימלית. הטקס מתקיים באופן מקוון ונותן להם את האפשרות להתחתן באופן אזרחי, בצורה חוקית ורשמית, מבלי להפריע לחייהם היומיומיים ולמקום המגורים הנוכחי שלהם. המדריך המפורט הבא מספק את המידע הנדרש על התהליך.

 

מהי חתונה בזום ביוטה?

העידן של היום עידן בו טכנולוגי המציע מגוון אפשרויות אשר בעבר לא היו קיימות. אחת האפשרויות הללו היא חתונה בזום. חתונה ביוטה בזום מציעה פתרון חדשני המאפשר לזוגות מרחבי העולם להינשא בצורה חוקית מרחוק, תוך שימוש בפלטפורמת הווידאו של הזום. באמצעות הפלטפורמה המתקדמת, ניתן ליצור טקס נישואין רשמי וחוקי, המתאים במיוחד לשימוש בסביבת הווידאו הווירטואלית.

התהליך מתבצע על ידי עורך נישואין מוסמך ממדינת יוטה, אשר משתמש בפלטפורמת הווידאו בזמן הטקס. עורך הנישואין מאפשר לזוג להשתתף בטקס הנישואין בצורה מותאמת לסביבת הווידאו הווירטואלית. כך מתבצעות הפרוצדורות הרשמיות והמשפטיות הנדרשות בחתונה בזום. כל הנהלים משפטיים מתבצעים בצורה תקינה ומשום כך, הטקס הוא חוקי ונכון לכל דבר.

המערכת החדשנית של חתונה בזום דרך מדינת יוטה בארה"ב מציעה יתרונות רבים, כולל את הגמישות הגאוגרפית. בני הזוג יכולים לבחור להשתתף בטקס הנישואין ממקום המגורים הנוכחי שלהם, בלי להיות תלויים בצורך לעבור טיסה ארוכה או להגיע ליעד מסוים. הפלטפורמה מאפשרת להם לכוון את מהלך הטקס בסביבה מוכרת ונוחה להם, ולשתף את החוויה הזו עם יקיריהם ומשפחתם, בלי הצורך להפריע לחיי היומיום במקום מגוריהם.

שלבי התהליך

חתונה בזום דרך מדינת יוטה בארה"ב כוללת מספר שלבים שונים. בשלב הראשון של תהליך ההכנה לחתונה במדינת יוטה, הזוג המתכנן את האירוע יידרש להעביר צילום של מסמך המהווה זיהוי מרכזי, כגון דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות. לאחר קבלת הצילום, עורך הדין שינהל את התהליך יישלח ליוטה את המסמכים הנדרשים למילוי. המסמכים הללו הם כוללים פרטי היכולת לפעול (ייפוי כוח), הסכם לשכר טרחה ופרטים אישיים.

לאחר שהמסמכים של נישואי יוטה יחזרו חתומים, ייעברו המסמכים למשרד של עורך הדין בארה"ב. במשרד זה יערוך עורך הדין את התהליך הנדרש לקבלת רישיון הנישואין, אשר יהווה את התיאום המשפטי הנחוץ לטקס הנישואין. כשהתהליך יסתיים, יקבל הזוג את הקישור לטקס הנישואין הווירטואלי. את הקישור הזוג יוכל להעביר ולהפיץ לחברים ומשפחה.

ברגע שטקס החתונה ביוטה בזום יסתיים, הזוג יקבל תעודת נישואין דיגיטלית, אשר היא תעודה מקורית המופקת בארה"ב. התעודה תוגש עם חותמת אפוסטיל מבית משרד החוץ האמריקאי בארה"ב. לאחר מכן, התעודה המקורית תשלח אל הזוג בדואר רשום לישראל, ותספק וודאות חוקית ומשפטית לנישואיהם.

 

נישואים אזרחיים בזום

קיימים זוגות רבים אשר בוחרים בדרכים אחרות להינשא מבלי לפנות לשירותי הרבנות. המעבר לטקסי נישואין אחרים עומד על רקע של סיבות מגוונות, כולל-

נישואים אזרחיים זוגות המעדיפים להתחתן באופן אזרחי, בלי לכלול היבט דתי, מעידים כך על רצונם לשמור על עקרונות חילוניים או להימנע מהתערבות דתית בטקס הנישואין.
נישואים אזרחיים במקרים שבהם הזוגות שייכים לזרמים דתיים שונים, שאינם משתייכים לזרם האורתודוקסי, הם לא יכולים להתחתן ברבנות עקב ההגבלות הדתיות הקשורות לזה.
נגד ההיבט הקנייני ישנם זוגות שמתנגדים לאופן הקנייני שבטקס הנישואין הרבני, ומעדיפים חתונה אזרחית שאינה משלבת את תהליך הרכישה הפומבי.
חוסר הכרה ביהדותם במקרים שבהם הרבנות אינה מכירה במעמדם הדתי של הזוגות כיהודים, או מחמירה ומסרבת לנכונותם להינשא, הם נזקקים לאלטרנטיבות.
אתגרים משפטיים או חברתיים קיימים מקרים בהם זוגות נתקלים באתגרים משפטיים, חברתיים או פרטיים שמונעים מהם להתחתן דרך הרבנות.

הבחירה במסלולי נישואין חלופיים היא תופעה שהולכת וגוברת בימינו. ההתאמה לצרכים האישיים והדתיים של הזוגות, יחד עם האתגרים המגוונים שיכולים להתעורר, מובילים למגמה זו של להינשא מחוץ לרבנות. כיום בזכות האפשרות של חתונה בזום, זוגות רבים שרוצים לחסוך את עלויות הטיסות או רוצים להישאר במקום מגוריהם במהלך החתונה, יכולים לעשות זאת בקלות רבה. 

 

האם משרד הפנים מכיר בנישואים אלה?

אחת השאלות הנפוצות של אנשים שמעוניינים לערוך חתונה בזום ביוטה היא האם משרד הפנים מכיר בנישואים הללו. ובכן, משרד הפנים מכיר בנישואים אזרחיים שנערכו בצורת מקוונת, כמו בטקס חתונה בזום. למעשה, החל מתחילת דצמבר 2022, רשות האוכלוסין וההגירה החלה לרשום ולשנות את המצב האישי של רווקים לנשואים עבור כל הזוגות שערכו חתונה בזום ביוטה. כל זוג עם אזרחות ישראלית, גם אם רק אחד מבני הזוג הוא בעל אזרחות ישראלית רשאי לערוך חתונה ביוטה בזום ולהירשם במשרד הפנים כזוג נשוי. 

מה המחיר של חתונה בזום?

המחיר של טקס חתונה ביוטה בזום יכול להשתנות בהתאם למגוון השלבים השונים שנדרשים לקיום החתונה ולליווי המקצועי שנבחר. כדי להבין את המחיר, כדאי לקחת בחשבון את השלבים הבאים הנדרשים לנישואין במדינת יוטה-

  • הוצאת רישיון נישואין מפקיד מחוז יוטה.
  • קביעת טקס החתונה מול גורם המוסמך לחתן.
  • שימוש בשירותם של שני עדים מומחים, כאשר אחד מהם עורך דין, לצורך השגחה על תהליך הנישואין.
  • הוצאת תעודת נישואין דיגיטלית מיד אחרי הטקס.
  • הנפקת תעודת נישואין מקורית והחתמתה על ידי פקיד המחוז, העדים והגורם המחתן.
  • שליחת התעודה המקורית לסגן מושל מדינת יוטה לצורך החתמתה בחותמת אפוסטיל.
  • שליחת התעודה מקורית לישראל בשילוח מאובטח.
  • שליחת התעודה לכתובתם של הזוג.

באופן כללי, כאשר נעזרים בליווי מקצועי של עורכי דין מקצועיים, המחיר של התהליך עשוי להיות בסביבות 3,500 שקלים או אף יותר. המחיר כולל את המיסים, האגרות, השילוח ושכר הטרחה של כל הגורמים המעורבים. כמובן שכל מקרה עשוי להיות שונה, ולכן כדאי לפנות לעורך דין כדי לקבל הערכה מדויקת לפי הצרכים המדויקים שלכם.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!