חתונה בקפריסין

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

 

אחרי שמצאתם את אביר או נסיכת החלומות, הגיע הזמן לחתונת החלומות! אם חתונה ברבנות לא מתאימה לכם, קפריסין היא האלטרנטיבה, ויש לה את כל היתרונות: יפה, רומנטית ובלי כאבי ראש.

חתונה בקפריסין

חתונה בחו"ל ומשמעותה החוקית

זוגות רבים לא יכולים או לא רוצים להינשא ברבנות. מאחר ובישראל אין נישואין אזרחיים, עומדת בפניהם האופציה של נישואין בחו"ל. מדינת ישראל מכבדת נישואין אזרחיים שהתבצעו בחו"ל. זוג שנישא בחו"ל רשאי להירשם במשרד הפנים כזוג נשוי ולקבל את כל הזכויות של זוגות נשואים.

למה חתונה בקפריסין?

מכל היעדים בעולם, חתונה בקפריסין היא הנוחה ביותר לנישואין לזוגות ישראליים, מהסיבות הבאות:

קרבה

זו המדינה הקרובה ביותר לישראל. טיסה ללרנקה בירת קפריסין עורכת כ – 40 דקות בלבד. קפריסין כל כך קרובה לישראל עד שניתן לערוך את כל מבצע החתונה: טיסה הלוך, טקס, מסיבה וטיסה חזור ביום אחד!

חתונה בקפריסין כוללת פרוצדורה קלה ופשוטה

בשונה ממדינות אחרות המעמיסות ביורוקרטיה ודרישות על המעוניינים להינשא דרכן, ההליך הביורוקרטי של חתונה בקפריסין פשוט, קצר ומהיר. הוא מהיר עד כדי כך שגם זוגות העורכים את מבצע החתונה בקפריסין ביום אחד, יחזרו עם הניירות הרשמיים ביד. זאת בשונה ממדינות אחרות שם הפרוצדורה ארוכה יותר.

מתאים גם לבעלי תקציב נמוך

חתונה בחו"ל עלולה להיות פרוייקט יקר. מקום רחוק דורש טיסה ארוכה ויקרה, בתי מלון שעלולים להיות יקרים, מחיה ועוד. רוב החתונות המתקיימות ביעדים רחוקים נערכות ללא בני משפחה ואורחים או עם מספר מצומצם מאד של מוזמנים, כי העלות עבור כל אורח ועבור מארגני החתונה גבוהה מדי. חתונה בקפריסין מאפשרת טווח רחב של מחירים בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. בעלי תקציב דל יכולים להסתפק בטיסה ובעריכת הטקס, וכל תוספת אחרת מתאימה את עצמה לתקציב: מסעדה, מלון, אירוח מוזמנים, טיול וכדומה. הכל אפשרי.

מזג אויר נח

מזג האוויר בקפריסין נח ונעים בכל ימות השנה (דומה למזג האוויר בישראל) מה שמגדיל את הסיכוי שתהיה לכם חתונה בקפריסין נעימה ללא הפתעות מצד מזג האוויר, וולא עיכובי טיסות או עיכובים אחרים הכרוכים במזג אויר קשה.

איזו ניירת רשמית יש להכין לשם עריכת חתונה בקפריסין?

  • ישראלים נדרשים להמציא טופס "תמצית רישום" ממשרד הפנים.
  • אזרחי מדינות אחרות נדרשים להמציא טופס רשמי ממדינת המוצא שלהם (או משגרירות אותה מדינה בישראל) המעיד על מעמדם האישי ועל כך שאינם נשואים.
  • אלמנים ואלמנות צריכים להמציא תעודת פטירה של בן הזוג הקודם.

כל המסמכים חייבים להיות מתורגמים לאנגלית על ידי נוטריון ולשאת בחתימה נוטריונית.

בנוסף למסמכים אלה יש לדאוג ל:

מה התהליך הנדרש לקיום חתונה בקפריסין?

טקס החתונה בקפריסין נערך בעיריה. רוב הטקסים נערכים בעיריה של עיר הבירה לרנקה, אך ניתן לערוך את הטקס גם בערים אחרות. בערים קטנות נערך הטקס על ידי ראש העיר. הטקס קצר ואורך כ – 15 דקות.

התהליך כולל מילוי טפסים בבניין העיריה, טקס עם נציג העירייה, וקבלת תעודת הנישואין עם חותמת "אפוסטיל" שהינה חותמת בין-לאומית לאישור נישואין ומכובדת גם בישראל. רצוי לקבוע את מועד החתונה עם בית העיריה מבעוד מועד.

ישנן חברות המתמחות בעריכת חתונות בקפריסין. חברות אלה עושות עבורכם את כל החלק הביורוקרטי, ומנחות אתכם מה עליכם לעשות. חלק מהחברות עובדות עם נוטריון לשם אשרור ותרגום המסמכים. החברות דואגות לתאום מועד החתונה, טיסות ומלון, ובעצם תופרות לזוג חבילת חתונה שלמה.

עם החזרה לארץ ניתן להגיע עם תעודת הנישואין הקפריסאית למשרד הפנים ולהירשם כזוג נשוי בתעודת הזהות. ואחרי שהכרתם את קפריסין הגיע הזמן לבצע השקעות נדלן בקפריסין עם המלצות וככה להתחיל את חיי הנישואין שלכם ברגל ימין

חתונה אזרחית באיה נאפה

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!