חתונת שישי בצהריים ביער עין חמד

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

חתונת שישי בצהריים היא כבר מזמן לא התפשרות, מדובר על בקשה מפורשת של זוגות. יש כאלה שבשבילם הלוקיישן שבו הם מתחתנים הוא הדבר המהותי ביותר. מהסיבה הזאת הם מחפשים לוקיישן מיוחד במינו, כזה שיהיה כיף לשהות בו בשעות הצהריים. הבעיה העיקרית עם המון לוקיישנים יפים היא שבשעות הערב מפספסים בהם דברים. מהסיבה הזאת בדיוק ישנם כאלה שמתעקשים להתחתן ביום שישי בצהריים. יער עין חמד גן אירועים בטבע הוא המקום האידיאלי שבו תוכלו להתחתן. חתונת שישי בצהריים ביער עין חמד תספק בדיוק את הסחורה הרצויה מבחינתכם. אין סיבה שתרגישו כי אתם עושים ויתורים או מתפשרים בנוגע ליום המאושר בחייכם.

 

גן אירועים בחיק הטבע

חתונה באולם יכולה להיות מיוחדת במינה, אך היא תדרוש מכם השקעה בהתאם. חתונה בגן אירועים פתוח בחיק הטבע תאפשר לכם להנות מהנופים המרהיבים הנמצאים במקום. לא תצטרכו להשקיע בהוספת תפאורה, הרי הכל מוכן ומזומן בשבילכם בהישג יד. גן אירועים בחיק הטבע הוא גן אירועים שכמותו לא יצא לכם לראות עד כה. החתונה שלכם צריכה להיות חתונה מקורית בהתאם לחלומות הכי גדולים שיש לכם. אם החתונה לא תהיה כמו שחלמתם, תרגישו כי מדובר על פספוס אמיתי. חתונה שישי בצהריים צריכה להיות חתונה שתאפשר לכם לעשות בדיוק את מה שרציתם. ישנם דברים רבים חשובים שחובה לקחת אותם בחשבון – בין היתר גן האירועים.

 

הזמינו המון אורחים לחתונה

חלמתם על חתונה ענקית שלוקחים בה חלק כל בני המשפחה והחברים? ביער עין חמד גן אירועים בטבע ניתן להכניס לא פחות מ-1000 מוזמנים בו זמנית. כמות עצומה של אנשים, הרבה מעבר למה שאפשר להכניס במרבית האולמות. אין סיבה שלא תזמינו חברים או בני משפחה רק בגלל שאין מקום באולם. מה שיהיה עליכם לעשות זה לבחור מראש באולם שמסוגל להכניס את כמות האנשים שאותם תזמינו. אתם אלה שאמורים לקבוע כמה אנשים תרצו שישתתפו ביום המאושר ביותר בחייכם. אולם האירועים הוא זה שאמור להתאים את עצמו אליכם בלי שתרגישו תחושת פספוס או אכזבה.

 

תתכננו חתונה מיוחדת במינה

נמאס לכם לראות כי החתונות עד כה מתקיימות בדיוק באותו האופן? כדי להביא משהו שונה יהיה עליכם ראשית לשנות את הלוקיישן שבו תקיימו את החתונה. אם תקיימו את החתונה באולמות הבנאליים, היא תהיה בדיוק כמו כל החתונות האחרות. תתקשו להביא משהו שונה שיהיה גם דבר שניתן יהיה לזכור אותו. חתונת שישי בצהריים בגן אירועים ביער עין חמד היא חתונה שאף אחד לא שוכח אותה. השעה הפחות שגרתית, היום המיוחד הזה יחד עם הלוקיישן המדהים עושים את העבודה. תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם משיגים בדיוק את המטרה הרצויה. הביאו את עצמכם למצב שבו אתם מוציאים מהחתונה את מירב התועלת.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!