טקס נישואים ביוטה

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה
להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

גם לך מגיע חתונה ונישואין! צרו קשר עוד היום!

טקס נישואים ביוטהטקס נישואים ביוטה הוא פתרון חדשני המבטיח לזוגות הנשואים חוויה משמעותית, אשר משתלבת בצורה אופטימלית עם עידן הטכנולוגיה המתקדמת.  מדובר בטקס שנערך אונליין ומספק את האפשרות להתחתן באופן אזרחי, בצורה חוקית ורשמית, בלי להתנתק מהחיים היומיומיים ומהמגורים הנוכחיים. מה זה אומר, מה זה כולל ומה זה מצריך? לפניכם מדריך מפורט. 

 

החתונה הווירטואלית החדשה

בעידן הטכנולוגיה המתקדמת, הגיעו נישואי יוטה לשפת הרחבים. מדובר בפתרון חדשני שמאפשר לזוגות מרחבי העולם לחתום את ברית הנישואין, תוך שימוש בפלטפורמת הווידאו של הזום. על ידי כך בני הזוג מקבלים את ההזדמנות לשתף בחוויה זו את יקיריהם ומשפחותיהם, וגם מאפשרת להם להתחתן בצורה אזרחית, בלי הצורך לעזוב את מקום המגורים שלהם ולהגיע פיזית למדינת יוטה, שנמצאת במרכז ארצות הברית.

התהליך מתנהל על ידי עורך נישואין מוסמך ממדינת יוטה, שמגיע לפלטפורמת הווידאו בזמן הטקס. המנהל המיוחד הזה מאפשר לזוג להשתתף בטקס רשמי וחוקי, המותאם במיוחד לסביבת הווידאו הווירטואלית. בנוסף, העורך מבצע את הפרוצדורה המשפטית, ומוודא שכל הנהלים המשפטיים והמנהליים מתבצעים בצורה התקנית.

אחד היתרונות המשמעותיים של טקס נישואים ביוטה הוא הגמישות הגאוגרפית שהוא מציע. זוגות מרחבי העולם, כולל אזרחים ישראליים, יכולים לבחור להציב את הטקס בסביבתם המוכרת והנעימה, ולא להפריע לחיי היומיום שלהם במקום המגורים הנוכחי. הזוגות יכולים להתמקד בחוויית הנישואין עצמה, בלי להיות תלויים בהגעה פיזית אל אזור גאוגרפי מסוים.

מתוך תכנון לפעולה

טקס נישואים ביוטה הוא פתרון מודרני שדורש תכנון והתמקדות מצד הזוגות המעוניינים להתחתן בדרך זו. הליך הטקס הבירוקרטי כולל מספר שלבים ומבטיח טקס נישואין חוקי ומקורי. התהליך מתחיל עם קבלת רישיון הנישואין, הנדרש לפי החוקות המקומיות של מדינת יוטה. זהו הרישיון הראשון שבני הזוג יצטרכו לקבל על מנת להתחיל את התהליך.

לאחר קבלת רישיון הנישואין, יש להסדיר מועד ושעה לטקס הנישואין הווירטואלי. הטקס יתקיים באמצעות פלטפורמת הווידאו של זום, ולכן יש להסתדר עם הזמנות והכנות מראש.

שימו לב כי לפני הטקס, יש לאתר שני עדים, אשר אחד מהם חייב להיות עורך דין. העדים יהיו נוכחים באמצעות הזום במועד הטקס ויסייעו באישור תהליך הנישואין.

לאחר שהכול מוכן, יש רישיון, יש עדים והזוג  מוכן, במועד הנקבע, יתקיים הטקס הנישואין דרך פלטפורמת הזום. עורך הנישואין ינחה את הטקס ויבצע את הפרוצדורות המשפטיות הנדרשות. לאחר הטקס, יונפקו תעודת הנישואין הדיגיטלית והמקורית. כאחד, יכללו את חתימות העדים וחתימת הפקיד מרשם האוכלוסין במדינת יוטה.

לאחר החתונה, הזוג הנשוי יצטרך להגיע למשרד הפנים במקום מגוריו ולהגיש את תעודת הנישואין. במסגרת התהליך, יתבצע הרישום כזוג נשוי במרשם האוכלוסין.

בסיום התהליך, תעודת הנישואין המקורית, אשר מאומתת על ידי חותמת אפוסטיל, תישלח לזוג הנשוי בדואר. זה יחליט לפנות למשרד הפנים ולסיים את תהליך הרישום. תהליך נישואי יוטה, אף שכולל שלבים בירוקרטיים, הוא תהליך יעיל שמאפשר לבני הזוג להתחתן ממקום מגוריהם בצורה מובנית ונוחה.

 

חגיגת הנישואין ביוטה עם המסמכים הנדרשים

טקס נישואים ביוטה הוא טקס חתונה אזרחי, וכאשר זוג מתכנן להתחתן במדינה אחרת, הוא צריך לספק מסמכים שונים בכדי להשלים את התהליך. המסמכים החשובים הם-

  • נולה אוסטה: מסמך המאשר אי-התנגדות של המדינה לנישואי הזוג. המסמך מעיד על כך שאין חסימות או מגבלות מצידה של המדינה לנישואין המתקיימים.
  • תמצית רישום ממרשם האוכלוסין: מסמך רשמי שמציין את מעמד הזוג מבחינת המדינה. בזמן מסוים, המסמך מציין את הזוג כלא נשואים, והתמצית מכילה פרטים מגוונים.
  • דרכון ישראלי בתוקף: יש לוודא שהדרכון בתוקף לכל התקופה הנדרשת לטיול למדינת היעד. יש לבדוק את דרישות המדינה המחדשת את החתונה לגבי תוקף הדרכון. כאשר נערך טקס בזום אין צורך במסמך זה. 
  • תעודת לידה: במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך להציג תעודת לידה. אולם, בהתאם למידע המוזן בתעודת הזהות או הדרכון, ייתכן שתעודת לידה לא תהיה נחוצה.
  • תעודת פטירה/גירושין/התרת ברית זוגיות: אם הייתה לאחד מבני הזוג יחסי זוגיות קודמים, יתכן שיהיה צורך לספק מסמך שמצהיר על המצב הקודם, כמו תעודת פטירה, גירושין או התרת ברית זוגיות.

חשוב לשים לב שהדרישות עשויות להשתנות בהתאם למדינה בה נערכת החתונה. לכן, כדאי לבדוק מראש את הדרישות המדויקות ולקבוע את המסמכים הנדרשים לפני החתונה המתוכננת ביוטה. עם המסמכים המתאימים, חגיגת הנישואין תהיה פשוטה ונעימה.

 

כמה זה עולה?

קשה לענות באופן חד משמעי כמה יעלה לכם טקס נישואים ביוטה הנערך דרך הזום. הסיבה לכך היא שאנשים רבים בוחרים לקבל ליווי מתאים על ידי עורך דין המתמחה בתחום. במצב כזה כל עורך דין יכול לגבות סכום מעט שונה. כמו כן, הסכום ייקבע בהתאם לשלבים השונים שיידרשו לקראת החתונה. כפי שציינו קודם, הליך של נישואין במדינת יוטה כולל את השלבים הבאים: הוצאת רישיון נישואין מפקיד מחוז יוטה, קביעת טקס החתונה מול גורם המוסמך לחתן, שימוש בשירותם של 2 עדים מומחים, אשר אחד מהם עורך דין, לצורך השגחה על תהליך חוקי, הוצאת תעודת נישואין דיגיטלית מיד אחרי הטקס, הנפקת תעודת נישואין מקורית והחתמתה על ידי פקיד המחוז, העדים והגורם המחתן, שליחת התעודה המקורית לסגן מושל מדינת יוטה לצורך החתמתה בחותמת אפוסטיל, שליחת התעודה מקורית לישראל בשילוח מאובטח ושליחת התעודה לכתובתם של הזוג. באופן ממוצע, כאשר עורכים את התהליך על ידי ליווי מקצועי של עורכי דין מתאימים, המחיר של התהליך ינוע סביב 3,500 שקלים ולעתים אף יותר. בדרך כלל הסכום יכלול גם את כלל המיסים, האגרות, השילוח ועלויות שכר הטרחה של כלל הגורמים המעורבים.

Picture of מורד עיסא
מורד עיסא

מייסד ומנהל המרכז לחתונות אזרחיות בישראל. מורד מגיע עם ניסיון עשיר בתחום, ליווה אלפי זוגות בתהליך חתונה אזרחית, עובד באופן מקצועי עם עורכי דין ואנשי מקצוע נוספים

ניווט מהיר חזרה:

חתונה אזרחית בלי לטוס ובלי לצאת מהבית

במשך שנים רבות נחשבה קפריסין ליעד הקלאסי של ישראלים המעוניינים בחתונה אזרחית מכל סיבה שהיא. העלות היחסית הנמוכה של רישום נישואין בקפריסין, יחד עם הקרבה של האי למדינת ישראל, הפכו את קפריסין לבירת החתונות האזרחיות של ישראל. כיום ניתן לטוס, להתחתן ולחזור לארץ באותו יום.

לאחרונה נפתחה גם אופציה נוספת נוחה ומהירה- חתונה באופן מקוון (אונליין) ארה"ב, פיתרון נוח, מהיר ויעיל לחתונה אזרחית ללא צורך לטוס לחו"ל ואפילו ללא צורך לצאת מהבית!

100% חוקי ומוכר רישמית

מתאים לכולם, בכל מקום

חתונה דיגיטלית מהירה

להרשם כנשואים בלי לעבור ברבנות

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!